Home Kurumsal

HAKKIMIZDA

Paper Plus xxxx yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren bir üretim firmasıdır. Tekstil sektörüne yönelik kağıt üretimi yapmakta olan firma, her ölçü ve kalitede ürünleri ile sektöründe tanınan bir konuma gelmiştir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yeniden dizayn edilerek elde edilen ürünler, Türkiye’nin her noktasında Hadımköy’de yer alan kapalı üretim merkezinden günlük olarak dağıtılmaktadır. Kalite standartlarını sürekli geliştiren Paper Plus yurt dışına da ürünlerinin gönderimini aralıksız olarak sürdürmektedir.

En son teknoloji teçhizatları ile üretim yapmakta olan Paper Plus, hammadde ihtiyacını da sektörünün lider firmaları ile yaptığı iş birlikleri ile sağlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en kaliteli ürünleri sunmayı hedefleyen firmamız, müşteri ilişkileri yönetimini en hassas bir şekilde yürütmekte, müşteri memnuniyetini en önemli kalite değeri olarak ele almaktadır.

VİZYONUMUZ

Türkiye ve global pazarda konumunu güçlendirerek, sektöre yön veren bir firma olmayı hedefleyen Paper Plus, ürün ve hizmet standartlarını sürekli geliştirmek vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Üretim, ürün ve süreç kalitesini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Paper Plus, müşterilerine en iyi ürünleri en uygun maliyet ve en yüksek kalite ile sunmayı amaçlamaktadır.


http://paperpluskagit.com/wp-content/uploads/2023/01/whitel-2-320x66.png
Bizi Sosyal Media Üzerinden Takip Edin.
http://paperpluskagit.com/wp-content/uploads/2023/01/whitel-2.png

Bizi Sosyal Media Üzerinden Takip Edin.

PAPER Plus Kağıt A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır. Copyright 2018 ©